• Sposoby płatności

Przed dokonaniem przelewu Klient winien skontaktować się z obsługą Sklepu, celem naliczenia właściwej kwoty ( towar + znakowanie + przesyłka).

 

Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort zakupów oferujemy szeroki wachlarz sposobów płatności:

 

  1. W przypadku pierwszego zamówienia obowiązuje przedpłata w wysokości 100% wartości zamówienia.
  2. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski:

- przelew elektroniczny, bankowy lub karta kredytowa. W przypadku wyboru tej formy płatności Klient jest zobowiązany do wpłaty 40% wartości towaru tytułem zaliczki na poczet zamówionego towaru po zatwierdzeniu zamówienia przez Sklep. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji wpłaty zaliczki od operatora płatności. Po otrzymaniu informacji od obsługi Sklepu, iż zamówiony towar jest gotowy do wysyłki Klient jest zobowiązany do wpłaty pozostałej części należności za zamówiony towar. Rozpoczęcie realizacji wysyłki towaru rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności.

- płatność gotówką dokonana bezpośrednio w siedzibie Grupy KARTA. W przypadku wyboru tej formy płatności Klient jest zobowiązany do wpłaty 40% wartości towaru tytułem zaliczki na poczet zamówionego towaru po zatwierdzeniu zamówienia przez Sklep. Rozpoczęcie realizacji zamówienia rozpoczyna się po dokonaniu wpłaty zaliczki w gotówce w siedzibie firmy GrupaKARTA sp. z o.o. sp.k. lub otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności.

  1. Klient dokonuje przelewu tytułem zaliczki, przedpłaty bądź wpłaty na rachunek bankowy o numerze:

CITI Bank Handlowy SA 33 1030 0019 0109 8503 0009 2605

wskazując odbiorcę: GrupaKARTA sp. z o.o. sp.k. , ul. Komunalna 5, 62-066 Granowo, w tytule przelewu proszę podać nr zamówienia.

  1. Klient nie ma obowiązku przesyłania potwierdzenia dokonania wpłaty.
  2. Płatności elektroniczne, tj. rozliczenie transakcji karta kredytową oraz przelewem elektronicznym przeprowadzane są za pośrednictwem tPay.pl lub Skay-pay.
  3. W przypadku wybranych produktów Sklepzastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych sposobów dostarczenia zamówień lub form dokonania zapłaty za zamówienie.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

W przypadku płatności kartą termin dostawy liczy się od momentu pozytywnej autoryzacji transakcji.

Dostępne formy płatności:

  • Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
  • Płatności online
  • BLIK
  • Alior Raty

2019-04-10_banner_1215x200B.png