• Kategorie
  • Szukaj
  • Bidony i butelki z logo firmy

Najlepsze gadżety promocyjne to takie, które mają praktyczne zastosowanie. Dzięki temu nie trafią do szuflady zaraz po powrocie do domu lub co jeszcze gorsze nie wylądują w koszu na śmieci. Funkcjonalnym prezentem będą bidony z logo firmy. Można zabrać je ze sobą na trening i wycieczkę. Coraz więcej osób korzysta z nich na co dzień, aby ograniczyć zużycie jednorazowych butelek z plastiku. Wielorazowe kubki stanowią normalny widok np. w biurach. Dodatkowo potencjał reklamowy bidonów wynika wprost z okresu ich żywotności. Mówimy o produktach, które będą wykorzystywane przez wiele lat. W ofercie posiadamy butelki w kilkudziesięciu odcieniach kolorystycznych. Poszczególne modele różnią się konstrukcją oraz sposobem wykonania. Łatwo znajdziesz więc wśród nich design zgodny z Twoimi potrzebami. Poszczególne produkty dostarczamy w indywidualnym opakowaniu dekoracyjnym.

Trimex mini butelka
Produkt niedostępny
Trimex mini butelka
Trimex mini butelka
Produkt niedostępny
Iskan bidon
Produkt niedostępny
Iskan bidon
Produkt niedostępny

Proste butelki na wodę lub nowoczesne bidony z logo firmy

Na naszą ofertę składają się setki bidonów, kubków i butelek. Zacznijmy od tych klasycznych. W standardowej odsłonie proponujemy plastikowe produkty z odkręcanym zamknięciem lub proste kubki jednokolorowe z uchem. Bidony mogą być transparentne albo wykonane w kolorze. Wśród naszych klientów na popularności zyskują składane butelki, przeznaczone do kontaktu żywnością. Jeśli szukasz bardziej designerskich rozwiązań, polecamy efektowne wersje próżniowe o podwójnych ściankach ze stali nierdzewnej, zamykane bambusową pokrywką. Nie sposób wymienić wszystkich opcji, bo na stronie są ich setki, dlatego przybliżymy potencjalne funkcjonalności produktów. Zamawiaj butelki i kubki dostosowane do mycia w zmywarce, gotowe do użycia w kuchence mikrofalowej, odporne na zalanie, a nawet akcesoria z termometrem lub sterylizatorem na baterie. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas potrzebne Ci bidony z logo firmy!

Dlaczego warto zamówić bidony z logo firmy właśnie u nas?

Znakowanie przedmiotów nie jest nowym rozwiązaniem, ale wykonanie tego zadania na odpowiednim poziomie, wymaga sporych umiejętności, które posiadamy. Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości nadruku laserowego. Grafiki będą wyglądać tak, jak na przedstawionych wcześniej wizualizacjach, a ich kolory okażą się żywe i przyjemne dla oka. Naszym drugim atutem jest jakość obsługi klientów. Na przestrzeni 19 lat działalności na rynku wypracowaliśmy wysokie standardy w zakresie realizacji zleceń. Masz pewność, że bidony z logo firmy wykonamy zgodnie z ustalonym terminem, a samo znakowanie spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego możesz liczyć na dogodne warunki współpracy długoterminowej lub w ramach pojedynczego zlecenia.