• Kategorie
  • Szukaj
  • Bidony i butelki z logo firmy

Najlepsze gadżety promocyjne to takie, które mają praktyczne zastosowanie. Dzięki temu nie trafią do szuflady zaraz po powrocie do domu lub co jeszcze gorsze nie wylądują w koszu na śmieci. Funkcjonalnym prezentem będą bidony z logo firmy. Można zabrać je ze sobą na trening i wycieczkę. Coraz więcej osób korzysta z nich na co dzień, aby ograniczyć zużycie jednorazowych butelek z plastiku. Wielorazowe kubki stanowią normalny widok np. w biurach. Dodatkowo potencjał reklamowy bidonów wynika wprost z okresu ich żywotności. Mówimy o produktach, które będą wykorzystywane przez wiele lat. W ofercie posiadamy butelki w kilkudziesięciu odcieniach kolorystycznych. Poszczególne modele różnią się konstrukcją oraz sposobem wykonania. Łatwo znajdziesz więc wśród nich design zgodny z Twoimi potrzebami. Poszczególne produkty dostarczamy w indywidualnym opakowaniu dekoracyjnym.

Proste butelki na wodę lub nowoczesne bidony z logo firmy

Na naszą ofertę składają się setki bidonów, kubków i butelek. Zacznijmy od tych klasycznych. W standardowej odsłonie proponujemy plastikowe produkty z odkręcanym zamknięciem lub proste kubki jednokolorowe z uchem. Bidony mogą być transparentne albo wykonane w kolorze. Wśród naszych klientów na popularności zyskują składane butelki, przeznaczone do kontaktu żywnością. Jeśli szukasz bardziej designerskich rozwiązań, polecamy efektowne wersje próżniowe o podwójnych ściankach ze stali nierdzewnej, zamykane bambusową pokrywką. Nie sposób wymienić wszystkich opcji, bo na stronie są ich setki, dlatego przybliżymy potencjalne funkcjonalności produktów. Zamawiaj butelki i kubki dostosowane do mycia w zmywarce, gotowe do użycia w kuchence mikrofalowej, odporne na zalanie, a nawet akcesoria z termometrem lub sterylizatorem na baterie. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas potrzebne Ci bidony z logo firmy!

Dlaczego warto zamówić bidony z logo firmy właśnie u nas?

Znakowanie przedmiotów nie jest nowym rozwiązaniem, ale wykonanie tego zadania na odpowiednim poziomie, wymaga sporych umiejętności, które posiadamy. Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości nadruku laserowego. Grafiki będą wyglądać tak, jak na przedstawionych wcześniej wizualizacjach, a ich kolory okażą się żywe i przyjemne dla oka. Naszym drugim atutem jest jakość obsługi klientów. Na przestrzeni 19 lat działalności na rynku wypracowaliśmy wysokie standardy w zakresie realizacji zleceń. Masz pewność, że bidony z logo firmy wykonamy zgodnie z ustalonym terminem, a samo znakowanie spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego możesz liczyć na dogodne warunki współpracy długoterminowej lub w ramach pojedynczego zlecenia.