• Kategorie
  • Szukaj
  • Kubki reklamowe z logo firmy

Kubek z logo firmy jest dobrym upominkiem na praktycznie każdą okazję, a tym samym idealnym gadżetem reklamowym. Wiele osób posiada takie akcesoria w domach oraz biurach, korzystając z nich przez długie lata. Niektóre firmy w oparciu o designerskie kubki budują nawet kampanie promocyjne, co tylko potwierdza marketingowy potencjał tych produktów. Można wręczyć je zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym kontrahentom. Bardzo często stanowią nagrodę w konkursach. Kubki wykorzystasz na wiele sposobów niezależnie od tego, czy Twoje przedsiębiorstwo działa w skali lokalnej, czy też regionalnej. Te uniwersalne i ponadczasowe gadżety musiały więc znaleźć się w naszej ofercie. Do wyboru masz setki akcesoriów wykonanych z odmiennych materiałów. Zdecyduj się na kubki reklamowe o odpowiednim kolorze, a my nadrukujemy na nich logo firmy i tekst.

Kubki z logo firmy klasyczne oraz termiczne

Zdecydowaną większość naszej oferty stanowią kubki termiczne, w których wygodnie zabierzesz napój na wynos. Proponujemy spersonalizowane modele, np. CreaCup Mini z podwójną ścianką, pokrywką i silikonowym uchwytem. Dużą popularnością cieszą się składane kubki podróżne z karabińczykiem oraz miejscem na cukier. Jeśli chodzi o klasyczne propozycje, do graweru polecamy ceramiczne wersje Gucio lub porcelanowe Panthony, które wyprodukowano w Unii Europejskiej. Są bezpiecznie w kontakcie z żywnością. Kubki z logo firmy mają różną pojemność. Najmniejsze liczą ponad 200 mililitrów, będą idealne dla jednej osoby. W największych zabierzesz kawę dla całej rodziny. W ofercie posiadamy kubki wykonane z różnych materiałów. Oprócz wspomnianej porcelany czekają na Ciebie produkty z wytrzymałego metalu oraz wysokiej jakości tworzyw sztucznych.

Jakie dodatkowe funkcjonalności mogą mieć kubki reklamowe?

Kubek ma jedno zadanie - umożliwić wygodne wypicie napoju. Jeśli jednak od gadżetów oczekujesz więcej funkcjonalności, nie ma problemu! Przygotowaliśmy efektowne prezenty, które zaskoczą Cię swoim wykonaniem i specyfikacją. Niektóre kubki reklamowe posiadają izolowaną próżnię, która pozwala zachować temperaturę napoju od 8 do 24 godzin. Możesz zdecydować się na modele z zatyczką typu twist odporną na przeciekanie. Dla fanów elektroniki idealne będą termosy z termometrem LED-owym na pokrywce, zasilane baterią guzikową. Z kolei wszyscy miłośnicy sypanych herbat ucieszą się ze szklanych butelek z sitkiem zatrzymującym fusy. Jesteśmy przekonani o praktycznym charakterze kubków. Staną się one ulubionym prezentem dorosłych domowników lub popularnym gadżetem dla młodzieży. Jeśli będziesz mieć problem z wyborem, chętnie pomożemy znaleźć idealne kubki reklamowe!

Czy kubek reklamowy potrafi zaskoczyć designem?

Zdecydowanie tak, bo obecnie kubki przyjmują rozmaite formy. Wciąż bazują na geometrycznych kształtach, ale nie są to już toporne wizualnie bryły, do których wlewa się napój. Produkty potrafią zaskakiwać lekkością oraz niebanalną kolorystyką. Dość powiedzieć, że aktualnie kubek z logo firmy często bywa efektowną dekoracją. Na upominek polecamy elegancki model Swiss Peak Elite, utrzymany w czarno-srebrnej stylistyce. Świetnie wygląda także Bogota, czyli bambusowy kubek termiczny. Oferujemy nowoczesne modele zdobione laserowym grawerem. Wybieraj spośród przeszło 100 wersji kolorystycznych, dostępnych w indywidualnych opakowaniach dekoracyjnych. Gwarantujemy najwyższą jakość kubków. Wykonano je z dobrej klasy materiałów, dlatego cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz żywotnością. Zapraszamy do złożenia zamówienia!