Do drobnych akcesoriów z logiem firmy zalicza się także reklamowa zakładki do książek. Jest ona dedykowana wszystkim zagorzałym czytelnikom książek. Gadżet ten jest niby zwykły, ale może być bardzo pomysłowo wytworzony wg projektu zaproponowanego i zatwierdzonego przez menedżerów firmy. Wówczas stanie się oryginalnym i jednocześnie bardzo praktycznym prezentem firmowym dla klientów, a także pracowników.

Z powyższego wynika, że ologowane akcesoria, do których należą reklamowe zakładki do książek są elementem działalności promocyjnej firmy i powinniśmy zadbać o to, aby były dobrej jakości. Zakładki do książek na prezent wytwarza się nowoczesnymi metodami znakowania, takimi jak: tampodruk, sitodruk, termotransfer, tłoczenie i haft. Wykonuje się je również jako wypukłe naklejki 3D.

Reklamowe zakładki do książek

Każdy profesjonalny bibliofil używa zakładek do książek i nie zagina rogów stron, na których przerwał czytanie. Można powiedzieć, że nie tylko humaniści czytają książki, ale bardzo często również osoby o ścisłym umyśle, dla których pochłanianie książek jest prawdziwym wytchnieniem po pracy. Poza tym czytanie pobudza nasz mózg do myślenia, wzbogaca słownictwo i może być także rozrywką. Tacy ludzie są też pracownikami firm i jeżeli dostaną od szefostwa w prezencie reklamową zakładkę do książki to są bardzo usatysfakcjonowani, tym bardziej gdy jest ona z logo firmy.

Zakładki takie są głównie prezentami reklamowymi dla klientów biznesowych, szczególnie te z logo firmy, z których chętnie korzystają przedsiębiorcy podczas kampanii promocyjnych. Są one bodźcem w zakresie zachęcania potencjalnych kontrahentów do podjęcia współpracy. Przy tym utrwalamy pozytywny wizerunek marki w oczach klienta. Wzmagają one chęć ponownego skorzystania z danej oferty. Zatem taki prezent promocyjny może przynieść duże korzyści dotyczące przyszłej współpracy z daną firmą, a jednocześnie nie jest kosztowny.

zakładki do książek

Personalizacja zakładek do książek z logiem firmy

Obecnie reklamowe zakładki do książek, szczególnie z logo firmy są odpowiednio spersonalizowane przez ich szefów i działy marketingowe. To ze względu na fakt, że są zamawiane na potrzeby firmy i marki. W tym przypadku wybieramy modele nienachalne, ale spełniające doskonale rolę reklamy. W takiej formie jest ona nawet o wiele skuteczniejsza niż tradycyjne przekazy reklamowe. Klient, czytając książkę i używając do niej zakładek z logiem firmy nie zapomni o jej ofertach sprzedażowych.

Z jej pomocą można doskonale zareklamować firmę na zorganizowanych np. targach, czy konferencjach oraz zaprezentować swój ważny dla firmy produkt. Może on stanowić również wyborowy dodatek do innych, przygotowanych dla klienta materiałów reklamowych takich jak: ulotki, katalogi, prospekty itp.

Zdarza się, że szefowie firm, na niektóre okazje, wręczają pracownikom zakładki do książki z logiem firmy jako prezent za dobre i efektywne wykonywanie pracy. Wtedy również obdarowane osoby pozytywnie wyrażają  się o kierownictwie swojej firmy i wytwarzanych przez nią wyrobach, czy realizowanych usługach.

Przykłady reklamowych zakładek do książek również z logo firmy

Określone modele powyższych akcesoriów reklamowych, w tym ologowanych w dużym stopniu reklamuje się  w Internecie. Jest tam szeroka oferta tych wyrobów. Wymienimy kilka przykładów rodzajów takich zakładek, a mianowicie:

  • zakładki do książek z magnesem z indywidualnym nadrukiem dwustronnym w pełnym kolorze; zabezpiecza je folia; wersja sztancowana posiada zaokrąglone brzegi i wycięte środkiem lub proste linie cięcia; jest to atrakcyjny i bardzo użytkowy gadżet dla firmy, szkoły lub przyjaciół czy rodziny,
  • Nessie Zakładka do Książek, która jest oryginalnym gadżetem; charakteryzuje ją efektowny design, a pakuje się ją w kolorowy kartonik imitujący miniaturową książkę; z tej książki wystaje Nessie wyglądająca jakby płynęła; jest to prosty, pomysłowy i ładny pomysł na prezent,
  • wystające rączki, nutki, liski albo kwiatuszki itp. na zakładkach, wybór jest ogromny, a prezent wyjątkowo praktyczny,
  • drewniane zakładki do książek z różnymi napisami, czy z logo firmy,
  • suwakowa zakładka do książek na prezent, gadżet w kształcie suwaka,
  • zakładka do książki zwana z postacią sowy zegarowej; jest to oryginalna zakładka wykonana z elementów posrebrzanych oraz howlitu turkusowego 8 mm i kryształka 6 mm,
  • mogą być zakładki dla rodziców, dzieci, szefów, dziadków i babć itp.

Podsumowując, nawet taki drobny gadżet, jak zakładka firmowa do książek z logo firmy może być skutecznym prezentem biznesowym, a także dla pracowników. Jeżeli chodzi o reklamę firmy to powinna ona być spersonalizowana. Mamy nadzieję, że firma Grupa Karta przyjrzy się tym wyrobom i wprowadzi je do swojej oferty produkcyjno-sprzedażowej.