W dzisiejszych czasach sporo mówi się o byciu widocznym na drodze. Wynika to ze smutnych liczb, które pokazują, jak wiele osób ginie na nich każdego roku. Najczęstszą przyczyną wypadków jest zła widoczność i niewystarczające oznakowanie pieszych, którzy poruszają się na przykład poboczem po zmroku. Na bazie licznych kampanii społecznych, uświadamiających, jak ważne jest zachowanie ostrożności i bycie widocznym na drodze, zrodziła się potrzeba stworzenia gadżetów, które pozwolą nam poczuć się bezpiecznie w każdych warunkach. Najlepiej funkcję tę pełnią kamizelki odblaskowe, które dodatkowo mogą być także świetnym nośnikiem reklamy.

Czy kamizelki odblaskowe z logiem firmy to dobry sposób na reklamę?

W ostatnich latach wiele firm, projektując gadżety reklamowe dla swojej marki, wybiera kamizelki odblaskowe. To rozwiązanie posiada bowiem wiele zalet. Jest to akcesorium proste i funkcjonalne, a co więcej, niesie w sobie także ogromny potencjał promocyjny.

Chcąc zaprezentować się jako marka uważna i dbająca o elementarne potrzeby swoich odbiorców, powinniśmy pomyśleć o poszerzeniu swojej oferty o kamizelki odblaskowe. To ważny gadżet, który wcale nie jest zarezerwowany wyłącznie dla pracowników budowlanych czy ochroniarzy. To artykuł pierwszej potrzeby, który pozwala nam być widocznym, a przez to bardziej bezpiecznym.

Warto także zwrócić uwagę, że kamizelki odblaskowe niosą w sobie bardzo duży potencjał reklamowy. Można je zaprojektować według własnego uznania, zgodnie z koncepcją wizualną marki. Materiał, z którego zwykle się je wykonuje, jest lekki i trwały. Łatwo się go pielęgnuje, a wykonanie niemal dowolnego nadruku nie nastręcza większych trudności. Kamizelki mają dużą powierzchnię, dzięki czemu możemy na nich umieścić logo swojej firmy lub hasło reklamowe.

Kamizelki mogą mieć najróżniejsze kolory (sprawdzą się wszystkie odcienie fluo), a także kroje i formy dopasowane do naszych oczekiwań. Wersje dla dzieci mogą być wzbogacone o wesołe obrazki, które sprawią, że najmłodsi będą je chętniej nosić. Co więcej, jeśli zadbamy o odpowiednią jakość nadruku, będzie on służył użytkownikom przez długi czas. Jest to gadżet stosunkowo niedrogi, który jednak pozwoli wyróżnić się naszej firmie na tle innych.

kamizelki odblaskowe

Komu kamizelka odblaskowa może się przydać?

Nie jest prawdą, że kamizelki odblaskowe przydadzą się tylko na budowie albo podczas wieczornego spaceru po zmroku. Mogą mieć znacznie więcej zastosowań!

1/ Bądź bezpieczny na rowerze!

Rower z każdym rokiem zyskuje sobie nowe rzesze fanów. Niektórzy z nas na dobre przesiedli się z czterech kółek na dwa i jest im z tym dobrze. To świetne rozwiązanie na miejskie korki, ale trzeba pamiętać, aby poruszając się na rowerze, być zawsze widocznym. Posłużą do tego kamizelki odblaskowe, które nie tylko zminimalizują ryzyko wypadku, ale również pozwolą zareklamować naszą firmę jako tę, która dba o bezpieczeństwo.

2/ Kamizelki odblaskowe dla najmłodszych

Przemieszczając się po mieście, często mamy okazję zauważyć grupki przedszkolaków ubrane w jednakowe kamizelki. Dzięki takiemu rozwiązaniu są one nie tylko doskonale widoczne, ale również łatwo je wyłapać wzrokiem w tłumie. W ten sposób nigdy się nie zgubią.

3/ Drużyna sportowa też musi być widoczna

Kamizelki odblaskowe sprawdzą się także jako sposób na wyróżnienie. Możemy w nie zaopatrzyć szkolną drużynę sportową albo inne osoby, wykonujące jakąś aktywność fizyczną. Również biegacze powinni być zaopatrzeni w odpowiedni strój odblaskowy. Bez względu na to, czy biegają po leśnych ścieżkach, czy po mieście, zawsze powinni być widoczni.

4/ Dla podróżujących

Warto zwrócić uwagę, że w wielu krajach obowiązkowe jest posiadanie w samochodzie kamizelek odblaskowych. W ten sposób możemy zabezpieczyć wszystkich pasażerów, na wypadek gdy podczas awarii pojazdu muszą go opuścić, na przykład na autostradzie.

5/ Kamizelki odblaskowe jako przebranie karnawałowe

Kamizelki odblaskowe pełnią bardzo ważną funkcję, ale czasem można potraktować je również jako śmieszny gadżet. Mogą bowiem posłużyć jako element stroju czy przebrania na wszelkiego rodzaju imprezy tematyczne. Nasze logo, w połączeniu z zabawnym hasłem, może być także źródłem świetnej zabawy.

Zadbaj o swoich współpracowników i kontrahentów - podaruj im kamizelki odblaskowe!

Hasło “bądź widoczny!” zagościło na dobre w świadomości obywateli. I bardzo dobrze, ponieważ to przesłanie pozwala zwiększyć nasze bezpieczeństwo wszędzie tam, gdzie przebywamy w pobliżu tras samochodowych.

Umieszczenie w swojej ofercie kamizelek odblaskowych z logo, to świetny sposób na pokazanie się swoim klientom i kontrahentom od jak najlepszej strony. Dzięki nim będziemy postrzegani jako firma rzetelna i godna zaufania. Taki gadżet będzie doskonałą reklamą naszej marki.