Smyczki na klucze z nadrukowanym logiem firmowych należą do akcesoriów firmowych, często nazywanych gadżetami reklamowymi. Należą one do najczęściej kupowanych wyrobów reklamujących firmę. Zaletą tego elementu promocji firmy jest fakt, że są one tanie i można je zamawiać w niedużej ilości. Ponadto są praktycznym i widocznym upominkiem, szczególnie te ologowane smyczki na klucze.

Reklamowanie firmy, firmowe smyczki na klucze

Aktualnie smyczki na klucze reklamowe są odpowiednio personalizowane na potrzeby firmy i marki. Służą one do reklamowania firmy. Stanowią często jeden z wielu promocyjnych prezentów biznesowych, które odgrywają bardzo dużą rolę w stałym przypominaniu o istnieniu danej firmy. Poza tym są ładne i poręczne. Zwiększają one świadomość istnienia takiej, a nie innej marki w nienachalny sposób, ponieważ są używane na co dzień.

Smyczki na klucze z nadrukiem l logo są niedrogimi upominkami firmowymi. Można je zatem dopasować do wszelkich budżetów firmowych. Klienci, którzy są wyróżniani takimi praktycznymi upominkami są zadowoleni, ponieważ mogą wykorzystać je do przenoszenia identyfikatorów, telefonów, kluczy, pamięci USB itp. Atutem tych firmowych smyczek na klucze jest fakt, że są one cały czas na widoku. W związku z tym logo na nich z czasem zapada w naszą pamięć.

Kierownicy w działach marketingowych decydując się na reklamowanie swojej firmy, szczególnie z niezbyt dużym kapitałem powinni zwrócić uwagę na firmowe smyczki do kluczy. Są one wykonane z najlepszej jakości materiałów, w tym z normalnej poliestrowej lub satynowej wstążki oraz dostępne w różnych opcjach kolorystycznych. Dzięki temu łatwo mieć takie, które będą pasować do firmowych barw. Drukowane smycze są trwałymi i niezawodnymi prezentami dla klientów w przeróżnych branżach.

Smyczki na klucze z logiem firmy dostarcza się ze standardowymi elementami, do których należą klips spustowy, metalowy lub plastikowy, a także uchwyty na telefon czy klucze. Takie wyroby, w porównaniu z innymi efektownymi upominkami promocyjnymi, mogą być używane przez klientów przez wiele lat i nie stracą nic na swojej funkcjonalności.

Smyczki do kluczy firmowych dla pracowników

Smycze reklamowe stanowią doskonałe narzędzie reklamowe przy wielu okazjach. Smyczki te sprawdzają się także jako prezenty dla pracowników. Mogą oni nosić za ich pomocą swoje karty identyfikacyjne w zestawie ze smyczką. Jest to upominek firmowy, który sprawdza się również na wszelkiego rodzaju konferencjach i targach, ponieważ nie sprawia kłopotu z przechowywaniem. W każdym momencie można założyć go na szyję.

Szczególnie miłe są one dla pracowników i opłacalne z punktu widzenia szefostwa firmy smyczki na klucze z logiem firmy. Stanowią one doskonale narzędzie jej reklamy przy bardziej i mniej oficjalnych spotkaniach. Podczas większych imprez np. wystawach, czy sympozjach pozwalają pracownikom wyróżnić się z tłumu. Jednocześnie w ten sposób cały czas spełniają swoją reklamową rolę.

smyczki na klucze

Ologowane smyczki na klucze, metody nadruku, dodatki

Istnieją dwie metody druku, którymi znakuje się ologowane smyczki tj.: sublimacja i sitodruk, inaczej  termotransfer. Smyczki zwykle wycenia się indywidualnie i na zamówienie. Wytwarza się je różnymi dodatkami, m.in.: podwójnym karabińczykiem, klamerką, złączką bezpieczeństwa i uchwytem GSM. Najczęściej produkuje się je o szerokościach taśmy od 10 mm do 25 mm.

Smycze sublimacyjne drukuje się wg indywidualnego projektu klienta. Wyróżniamy następujące ich rodzaje:

  • jednostronnie drukowane z karabińczykiem,
  • dwustronnie drukowane z karabińczykiem,
  • jednostronnie drukowane z klamerką łączącą i z karabińczykiem,
  • dwustronnie drukowane z klamerką łączącą i z karabińczykiem.

Ponadto wytwarza się ich odmiany takie jak: smyczka podwójna i smyczka krótka.

Smyczka na klucze podwójna reklamowa

Do jej produkcji wykorzystuje się mocną taśmę poliestrową. Dzięki zastosowaniu w niej dwóch warstwy materiału gadżet ten  jest jeszcze trwalszy niż smyczka pojedyncza. Zatem cechuje ją wyjątkowa odporność na wiele niekorzystnych uszkodzeń zewnętrznych. Dodatkowo wyrób ten posiada nowoczesny design i jest funkcjonalny. Ponadto zaopatruje się go w wygodne zapięcie pozwalające na odczepienie jednej części smyczy. Dlatego też takie modele smyczek z logo firmy są atrakcyjnym upominkiem dla klientów firmy.

Krótkie smyczki

Należą do nich wygodne i funkcjonalne rozwiązania smyczek na nadgarstek. Są one krótkie i mogą służyć jako zawieszka do kluczy, telefonu bądź innego ważnego przedmiotu, który chcemy mieć zawsze pod ręką. Zaopatruje się je często w karabińczyk bądź sznureczek umożliwiający łatwe przymocowanie potrzebnego elementu.

Należy zaznaczyć, że smyczki na klucze z nadrukowanym logiem firmowym oferuje już wielu producentów krajowych, których można znaleźć w Internecie. Firmą zajmującą się nadrukiem różnych gadżetów reklamowych jest Grupa Karta. Mamy nadzieję, że w najbliżej przyszłości w jej asortymencie handlowym znajdą się omówione smyczki.