Tradycyjne i klasyczne w swej formie metody rozreklamowania firmy już dawno są passe. Coraz mniej przedsiębiorców decyduje się na drukowanie ulotek z ofertą swojego przedsiębiorstwa czy na rozwieszanie plakatów. Dziś stawia się bowiem na rozwiązania idące z duchem czasu! A prawdziwa, nowoczesna reklama firmy, to oczywiście gadżety reklamowe w postaci technologicznych nowinek. Jako że takowe urządzenia musimy przeważnie rozdawać w dość dużych ilościach, warto skupić się na urządzeniach małych, ale praktycznych i potrzebnych! Idealnym prezentem będzie pendrive czy powerbank.

Jeśli takowy gadżet wręczymy potencjalnym wspólnikom, pracownikom lub klientom, możemy mieć pewność, że trafiliśmy w dziesiątkę! Szczególnie jeśli wiemy doskonale, że ludzie ci żyją w biegu lub większość pracy wykonują na komputerze. Przejdźmy zatem do omówienia największych zalet poszczególnych propozycji. Kiedy i gdzie swoje zastosowanie znajduje powerbank? W jakich sytuacjach przydaje się pendrive? Co wybrać, pendrive czy powerbank.

Nowoczesna reklama firmy - powerbank

Powerbank, to urządzenie, które zdobywa coraz większą popularność, a już na pewno wśród miłośników nowoczesnych technologii. Działa w prosty sposób - wystarczy podpiąć do portu kabel USB, a końcówkę micro USG do przenośnego urządzenia, które chcemy naładować. Po rozładowaniu się powerbanku trzeba go podpiąć do ładowania. Do tego możemy użyć klasycznej ładowarki, którą mamy zapewne w domu. Sam proces trwa od kilku do kilkunastu godzin. Wszystko zależy tu bowiem od pojemności naszego sprzętu.

Tak czy inaczej, powerbank służy do ładowania smartfonów, przenośnych konsoli czy tabletów. Jest zatem idealny, gdy dużo przebywamy poza domem i często korzystamy z noszonych przy sobie sprzętów. Bez obawy, że stracimy zasilanie, możemy spokojnie pracować na komputerze czy rozmawiać przez telefon. Z racji tego, że dziś praktycznie każdy posiada jakieś przenośne urządzenia, wiele wskazuje na to, że powerbanki już niedługo będą w powszechnym użyciu.

Jeśli wiemy, że nasi pracownicy dużo się przemieszczają i nie zawsze mają gdzie podładować komputer, tablet czy telefon - gadżet w postaci powerbanka będzie dla nich idealnym upominkiem. W szczególności docenią go na przykład przedstawiciele handlowi, którzy większą część dnia spędzają w podróży, przemieszczając się między jednym potencjalnym klientem a drugim. Podobną specyfikę pracy mają zresztą zawodowi kierowcy czy taksówkarze. Wszystkim im, powerbank z całą pewnością będzie służył idealnie!

pendrive czy powerbank

Nowoczesne przedmioty z logiem firmy - pendrive

Z kolei pendrive, to urządzenie do przenoszenia plików i różnego rodzaju materiałów. Nie potrzebuje on żadnych dodatków akcesoriów i ze względu na swoje niewielkie rozmiary jest bardzo poręczny. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać nośnik o różnej pojemności. Do wyboru jest bowiem zarówno pamięć 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB, jak i 128 GB. Niezależnie od tego, na który rodzaj urządzenia się zdecydujemy, warto wiedzieć, że wśród ofert sklepowych są również te proponujące nośniki ognioodporne czy wodoodporne.

Jego ogromną zaletą - o, której zresztą wielu ludzi nie wie - jest fakt, że pozwala on na odzyskanie danych z komputerów. Co więcej, przy użyciu pendrive możemy także usunąć program szpiegujący czy wirusa, który infekuje nasz laptop. Wniosek? Małe urządzenie, które wydaje się dość niepozorne – okazuje się antidotum na wiele nierozwiązanych dotychczas problemów.

Ludzie, którzy obowiązki służbowe wykonują na komputerze i codziennie muszą zapisywać dziesiątki plików, na pewno docenią tego rodzaju gadżet. Przykładem niech będą dziennikarze, którzy pracują zarówno w redakcji, jak i w domu. Dzięki nośnikowi, który umożliwi im przenoszenie w wygodny sposób zdjęć, jak i tekstów, wykonywanie przez nich obowiązków stanie się o wiele łatwiejsze. Z tego rodzaju gadżetu nagminnie korzystają też pracownicy biurowi, a także projektanci czy architekci.

Ologowane akcesoria firmowe i ich największe zalety - pendrive czy powerbank

Nowoczesna reklama firmy w postaci ciekawego i przydatnego urządzenia, to nie tylko szereg plusów dla samych obdarowanych. To również dużo korzyści dla przedsiębiorcy! Dzięki takiemu zabiegowi może on liczyć na umocnienie pozycji swojej firmy, zdobycie nowych klientów, a także satysfakcję pracowników.

By nasze prezenty spełniły jednak swoją podstawową funkcję, trzeba zadbać o to, by były odpowiednio oznaczone. Niezależnie więc od tego, na który z powyższych gadżetów reklamowych się zdecydujemy, musimy pamiętać o jego ologowaniu. Naniesione na urządzenie logo firmy stanie się bowiem jej reklamą, a użytkownicy sprzętów naszymi pośrednikami.

Nie dość, że oni sami bardziej będą utożsamiać się z marką, a co za tym idzie efektywniej pracować, to jeszcze rozpowszechnią świadomość o jej istnieniu. Dlatego właśnie nowoczesna reklama firmy jest tak skuteczna. Dzięki niej, a konkretniej dzięki urządzeniom codziennego użytku możemy w łatwy sposób pozyskać nowych klientów. Wiadomość o nas idzie w świat!