Każdy człowiek lubi dostawać prezenty na różne okazje np. imieniny, urodziny, Dzień Matki i Ojca, na święta itp. Wręczają nam je przeważnie nasi bliscy, albo przyjaciele, czy koleżanki i koledzy. Natomiast obdarowywanie prezentami firmowymi dla pracowników z logiem firmy pod choinkę również coraz częściej jest praktykowane. Prezenty firmowe dla pracowników - jak odpowiednio dobrać upominki dla pracowników pod choinkę?

W ten oto sposób pracodawcy dziękują swoim pracownikom za dobrą i sumienną całoroczną pracę. Trzeba w tym miejscu wspomnieć, iż istnieje już wiele firm, które przygotowują różnorodne świąteczne drobne upominki, czy akcesoria. Również mają w swojej ofercie  nawet całe zestawy prezentowe na zamówienia z odpowiednim logo firmy. Wybór prezentów na różne okazje je wyjątkowo bogaty.

Prezenty firmowe dla pracowników i drobne upominki firmy pod choinkę

Dostosowanie prezentów firmowych dla pracowników do ich indywidualnych potrzeb, w których zawarte jest logo firmy wraz z pięknymi życzeniami świątecznymi to naprawdę dobry sposób na ich docenienie.

Do powyższej grupy drobnych upominków z logo firmy ze świątecznymi życzeniami można zaliczyć następujące: czekoladki, wigilijne sianko na stół, opłatek z życzeniami, czy ciasteczko z wróżbą, a nawet butelkę alkoholu.

Inne akcesoria bardzo chętnie wręczane przez pracodawców z logo firmy z okazji Świąt Bożego Narodzenia to: długopisy, pióra, teczki, kalendarze, torby na zakupy, kubki ceramiczne, kubki termiczne, kubki reagujące na ciepło, kubki stalowe, zestawy do manicure, teczki, zegarki, bidony rowerowe, zegary na biurko, breloki, notesy, czy wizytówki itp.

Mogą to być również droższe prezenty takie jak: lodówki turystyczne, akcesoria komputerowe, galanteria skórzana, czy inne artykuły biurowe.

prezenty firmowe dla pracowników

Świąteczne zestawy prezentowe z logo firmy pod choinkę

Zestawy z logo firmy dzielimy na kategorie smakowe. W ten sposób można w bardzo miły sposób zaskoczyć pracownika jego ulubionymi słodkościami. Wewnątrz zestawu mogą się znaleźć zestawy bardziej praktyczne tj. zawierające świąteczne serwetki, czy przepiękne świece oraz bardziej wymyślne.

Zatem wnętrze zestawu owocowego może zawierać np. dobrane kolorystycznie i smakowo kosze aronia i malina, dzika róża z miodem, czarny bez, czy nawet zestawy rozgrzewające z grzańcem w komplecie. Do każdego z zestawów często załączają butelkę alkoholu, czekolada oraz dobrana herbata smakowa. Cała zawartość jest umieszczona w drewnianej skrzyneczce. Inny zestaw tworzą pięknie skomponowane kosze prezentowe z tematycznym motywem. Królują też wszelkiego rodzaju alkohole i szampany.

Ponadto opróżnioną skrzynkę można wykorzystywać w różne sposoby. Piękny wygląd drewnianej skrzynki, o najnowszej konstrukcji oraz jej wszechstronność sprawiają, że stanowi ona doborowy prezent dla każdego.

Firmą, która aktualnie buduje swój wizerunek internetowy jest GrupaKARTA. W tej firmie stosują różne technologie zdobienia akcesoriów określonego rodzaju. Należą do nich np. kubki stalowe, ceramiczne, artykuły biurowe, breloki reklamowe, długopisy reklamowe, a także akcesoria komputerowe, czy odzież zimowa.