Dzień w biurze bez kubka gorącej kawy albo pobudzającej herbaty to dzień stracony. Wiedzą to wszyscy pracownicy biur, urzędów czy przedsiębiorstw. A jeśli napój to tylko w zestawie z podstawką pod kubek, która nie tylko chroni powierzchnię biurka lub stołu, ale jest jednocześnie doskonałym gadżetem, który może stać się nośnikiem reklamy - Twojej reklamy! Podstawka pod kubek - dobry pomysł na designerską reklamę firmy/.

Podstawka pod kubek może być świetną reklamą dla firmy. Jest to niezwykle prosty i funkcjonalny gadżet, który z powodzeniem można spersonalizować i dopasować do własnych potrzeb. Co więcej, towarzyszyć może klientowi w domu lub w biurze, przez co staje się doskonale widoczny. Podstawki pod kubek z logiem firmy tworzą ogromne spektrum możliwości promocyjnych i reklamowych dla Twojego przedsiębiorstwa.

Dlaczego ologowane podstawka pod kubek to świetny sposób na reklamę Twojej firmy?

Najlepsze gadżety reklamowe to takie, które towarzyszą nam w codziennych sytuacjach i są widoczne. Reklama firmy na przedmiotach użytkowych to bardzo prosty, ale jednocześnie skuteczny sposób promocji. Dzięki niej nasze logo zawsze będzie w zasięgu wzroku, zarówno dla naszych klientów, jak i potencjalnych kontrahentów, którzy, na przykład podczas odwiedzin u znajomych, zauważą nasz produkt.

Produkt widziany codziennie, pozwala utrwalić się w świadomości poprzez umieszczone na nim treści. Dobrze zaprojektowana podstawka pod kubek idealnie nadaje się do tego celu. Co więcej, z uwagi na swój rozmiar, posiada dużą powierzchnię do umieszczenia na niej logo lub hasła reklamowego.

To nowoczesny gadżet, który sprawdzi się zarówno pod gorące, jak i pod zimne napoje. Jest ekologiczny, ponieważ najczęściej wykonuje się go z naturalnych materiałów, takich jak drewno lub korek. A jego zalety można mnożyć niemal w nieskończoność.

Ologowane podstawki pod kubki będą służyć użytkownikom przez długi czas, ponieważ należą do bardzo wytrzymałych i trwałych produktów. Ponadto są higieniczne i bardzo łatwo utrzymać je w czystości. W razie zabrudzenia wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką.

Bardzo ciekawym pomysłem może okazać się uzupełnienie tego gadżetu promocyjnego, na przykład o kubeczek lub filiżankę! Będzie to świetny zestaw promocyjny, którego, oprócz innych cech, wyróżnia przede wszystkim uniwersalność. Podstawki pod kubek można używać przez cały rok, dzięki czemu jest to przedmiot, który mamy zawsze pod ręką i to niezależnie od aktualnej pory roku za oknem.

podstawka pod kubek

Podstawka pod kubek z logiem firmy - zaprojektuj je, jak chcesz

Przemyślana reklama firmy to gwarancja sukcesu. Funkcjonalne gadżety promocyjne sprawdzają się doskonale, ponieważ towarzyszą użytkownikom na co dzień, dzięki czemu przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku marki, ale również pozwalają stworzyć z nią pewną więź. Praktyczne przedmioty pomagają w życiu, co sprawia, że widoczne na nich logotypy budzą pozytywne skojarzenia.

Podstawki pod kubki mają też inne zalety. Są niedrogie, a przy tym mają ogromny potencjał. Można je bowiem dopasować do własnych oczekiwań. Przede wszystkim mamy do wyboru kilka materiałów, z których można wykonać podstawki.

Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszy się drewno, ponieważ jest ekologiczne i stwarza szerokie pole możliwości projektowych, a nawet różnych technik nadruku.

Innym ciekawym materiałem jest filc, któremu możemy nadać dowolny kształt oraz kolor (każdy odcień z palety Pantone). Ponadto, często spotykanym rozwiązaniem jest korek (który można uzupełnić o kartonową okleinę, na której umieszcza się nadruk). W roli podkładki dobrze sprawdzi się również karton. Rzadziej stosuje się wersje pilśniowe lub silikonowe.

Podstawki pod kubki mogą być doskonałym pomysłem na firmowy gadżet - funkcjonalny i designerski jednocześnie. Można wykonać na nich dowolny żądany nadruk, w oczekiwanej palecie barwnej. Na większości materiałów można umieścić także zewnętrzne lub wewnętrzne tłoczenie.

Twoja firma będzie zawsze blisko klienta!

Podstawki pod kubek w logiem firmy to doskonały gadżet reklamowy. Wykonany z naturalnych materiałów może przybrać dowolny kształt i kolor. W ich przypadku mamy do dyspozycji dużą powierzchnię do umieszczenia na niej logo lub hasła reklamowego. Powstały nadruk będzie wysokiej jakości, co gwarantuje trwałe użytkowanie w niezmienionym stanie.

Najważniejszą zaletą podstawek pod kubek jest jednak to, że będą towarzyszyć naszym klientom i współpracownikom na co dzień, na przykład gdy będą pili poranną kawę albo rozgrzewający napój w długie zimowe wieczory. Patrząc na podkładkę z naszym logo, podczas chwil spędzanych ze swoją rodziną, będą ciepło myśleć o naszej firmie.