Pluszowe zabawki, choć z pozoru zarezerwowane wyłącznie dla dzieci, tak naprawdę mogą stanowić doskonały nośnik reklamy Twojej firmy! - pluszaki reklamowe. Dlaczego? Ponieważ są miłe i słodkie. Od razu budzą pozytywne skojarzenia z ciepłem i rodzinną atmosferą. Niewielu oprze się ich urokowi.

Pluszaki reklamowe - nie tylko dla dzieci

Przyjęło się, że pluszowe zabawki są używane głównie przez dzieci. Tymczasem okazuje się, że te miłe drobiazgi cieszą nie tylko najmłodszych. Szczególną zaletą maskotek jest to, że mogą one przyjmować różne formy. Między innymi breloczków, które oprócz swojego ciekawego wyglądu, pełnią także funkcje użytkowe. Dzięki temu każdy może z nich korzystać.

Reklamowe pluszaki z logiem firmy mogą być doskonałym wyborem gadżetów promocyjnych, które pozwolą zbudować pozytywną relację z klientami i kontrahentami, i to nie tylko z tymi, którzy mają własne dzieci.

Budowanie pozytywnego wizerunku marki opiera się w dużej mierze na promowaniu wartości, które nam jako firmie są bliskie. Jeśli wśród nich znajdują się rodzina oraz ciepłe relacje międzyludzkie, z pewnością warto zainwestować w ologowane pluszaki firmowe. Jest to bowiem świetny sposób na zbudowanie czytelnego przekazu o przyświecających nam celach i sposobie funkcjonowania.

Co więcej, maskotki promocyjne z logiem firmy nie tylko skradną serca dużych i małych, ale również będą stanowić mobilną reklamę, którą można wszędzie ze sobą zabrać.

Firmowe pluszaki reklamowe - zmniejsz dystans i zbuduj pozytywne skojarzenia z Twoją marką!

Gadżety reklamowe, które budzą miłe skojarzenia, doskonale nadają się jako metoda na ocieplenie wizerunku. Z kolei zmiana postrzegania marki na bardziej pozytywną, prowadzi do zmniejszenia dystansu pomiędzy klientami i kontrahentami, a firmą.

Dzięki przyjaznym dla wszystkich gadżetom reklamowym będziemy postrzegani jako firma rodzinna, która wyznaje wartości ogólnie postrzegane jako ważne w życiu. Do tego celu maskotki nadają się idealnie. Dobrze zaprojektowane i wykonane pluszaki mogą stanowić ozdobę salonu, dziecięcej sypialni albo pełnić funkcję gadżetu noszonego na szczęście.

pluszaki reklamowe

Personifikacja wizerunku firmy - zabaw swoich klientów

Każdy z pewnością jest w stanie przywołać z pamięci marki, które promują się poprzez sympatyczne maskotki. Należą do nich nie tylko kluby sportowe czy producenci akcesoriów dla dzieci, ale również te firmy, które na co dzień z zabawą mają niewiele wspólnego. Skąd taki wybór?

Właśnie z powodu faktu, że maskotki budzą pozytywne emocje. Nawet dorośli uśmiechają się na ich widok. A tam, gdzie uśmiech, tam miłe skojarzenia i konotacje, które mogą skutkować owocną współpracą.

Istnieją dwa główne sposoby wykorzystania maskotek reklamowych. Pierwszy, najczęściej stosowany, polega na tym, że wykorzystujemy pluszaki jako nośnik naszego logo - prezent dodawany do zamówień albo wręczany przy okazji świąt czy uroczystości. Oprócz tego warto się jednak zastanowić, czy skuteczniejszym sposobem na promocję naszej marki nie będzie nasza własna maskotka.

To proste! Możemy zaprojektować ją sami albo z pomocą grafików, którzy wcielą w życie naszą wizję. Taka personifikacja naszej marki - sympatyczny ludzik, zwierzątko lub stworzony od podstaw stworek - będą doskonałym symbolem naszej firmy, jej działalności oraz wyznawanych idei. Taki pluszak będzie odzwierciedlał naszą markę oraz to, czym się ona zajmuje.

Dzięki wykreowaniu własnej maskotki nasza działalność ruszy w świat, będzie szeroko rozpoznawalna i dobrze kojarzona. W tego typu gadżetach tkwi ogromna siła.

Czy personifikacja wizerunku firmy to zawsze dobry pomysł?

Podejmując decyzję o wykreowaniu własnej maskotki reklamowej, powinniśmy podejść do sprawy rzetelnie i z rozmysłem. Należy pamiętać, że będzie to nasza wizytówka. Powinna być więc starannie zaprojektowana, w trosce o najmniejszy detal, tak aby przyciągać uwagę i zainteresowanie jak najszerszej rzeszy ludzi.

Obecność w życiu firmy pluszaka reklamowego zobowiązuje, warto więc dokładnie przemyśleć każdy aspekt jego funkcjonowania. Oczywiście znajdą się branże lub dziedziny, dla których maskotki nie będą najlepszym pomysłem, ale takich jest naprawdę niewiele. W większości przypadków jest to świetny sposób na promocję marki.

Firmowe pluszaki reklamowe - moc możliwości do wykorzystania!

Ologowane pluszaki firmowe stanowią świetny gadżet promocyjny. Oprócz wzbudzania pozytywnych skojarzeń, mamy także szerokie pole do popisu jeśli chodzi o możliwości wykonania naszej maskotki. Do wyboru mamy najróżniejsze materiały, od bawełny po plusz. Możemy zdecydować nawet o rodzaju wypełnienia. Podobnie sprawa wygląda z logotypem, który można umieścić zarówno na samym pluszaku, jak i na ubranku, które będzie miało na sobie.

Każdy człowiek, bez względu na wiek i płeć, lubi maskotki, dlatego właśnie są one tak dobrym gadżetem reklamowym, za którego sprawą nasza marka może na dobre zagościć w świadomości klientów i kontrahentów.