Kosze upominkowe z logiem firmy przeznaczone na specjalne okazje już od dłuższego czasu cieszą się  dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Dowodem na to jest istnienie wielu firm internetowych oferujących usługi przygotowania takich prezentów. Firmy te mogą skomponować specjalne kosze mając wytyczne od danego biznesmena. Dotyczą one ceny, zawartości i okazji oraz dla kogo są przeznaczone. Nie mniej jednak bardzo często przedsiębiorcy określają tylko cenę i okazję oraz odbiorcę. Wówczas wybrane przez nich firmy usługowe przygotowują odpowiedni zestaw upominków w koszu. Ponadto kosze upominkowe lub często ich zawartość, w tym pojedyncze wyroby mają specjalnie naniesione logo zakupującej je firmy.

Dla kogo i w jakim celu przygotowuje się kosze upominkowe z logiem firmy?

Kosze upominkowe z logiem firmy najczęściej dedykuje się kontrahentom, którzy współpracują z  danym przedsiębiorstwem. Są to tzw. upominki biznesowe dla firm. Wręczane są one z okazji świąt bożonarodzeniowych lub wielkanocnych oraz np. przy zawarciu umowy sprzedażowej. Natomiast w niektórych firmach posiadających fundusz socjalny komponuje się i wręcza kosze prezentowe także pracownikom. Okazją są głównie święta. Pracownicy otrzymujący takie upominki czują, że są specjalnie traktowani i że szefowie o nich nie zapominają starając się zadowolić swoich współpracowników. Dotyczy to oczywiście również klientów i partnerów, którzy mają podobne odczucia.

Pięknie przygotowany kosz upominkowy dla firm z logo, który jest wypełniony dobrej jakości produktami i efektownie zapakowany z dekoracjami świątecznymi na pewno zostanie optymistycznie odebrany i wpisze się w pamięć osób obdarowanych. Natomiast kosze upominkowe dla przedsiębiorców to idealny sposób na pamięć o firmie i jej wyrobach, czy usługach. Ponadto dzięki takim podarunkom dla swoich kontrahentów podtrzymujemy z nimi pozytywne relacje.

Wiele firm prowadzących określoną działalność gospodarczą nie tylko jest nastawionych na rozwój i sprzedaż produktów, czy usług, ale także na kształtowanie wewnętrznej kultury pracy. W związku z tym szefowie takich firm zwracają uwagę na obyczaje firmowe oraz atmosferę w miejscu pracy. Mają one bowiem duży wpływ na efektywność pracowników. Dlatego nie należy zapominać o tradycjach firmowych i zadbać w ten sposób o integrację pracowników. Właśnie jedną z form takich działań jest wręczanie prezentów pracownikom, a także z klientem i partnerom.

kosze upominkowe z logiem firmy

Co mogą zawierać kosze upominkowe z logiem firmy?

Firmy specjalizujące się w przygotowywaniu powyższych upominków wkładają w swoją pracę dużo wysiłku i serca. Mają one ambicję, aby ich prezenty nie były pospolite i nudne. W związku z tym stosują nietuzinkowy design i wykorzystują doświadczenia zarówno swoich klientów jak i osób obdarowywanych. Przy tym niektóre z nich prowadzą badania oraz testy. Pozwalają one na kształtowanie usługi w takim kierunku, aby zaspokoić gusty każdej ze stron.

Kosze upominkowe mogą mieć bardzo różnorodną zawartość oraz wygląd zewnętrzny, czyli opakowanie. Zatem może to być kosz elegancki wraz z podziękowaniem, czy prezent mniej formalny na urodziny dla pracownika. Także jako prezent świąteczny i co jest ważne również dla kontrahenta.

Ostatnio takie kosze upominkowe z logiem firmy kupują firmy na prezenty dla klientów biorących udział w wyjazdach szkoleniowych dla określonych grup, jak i dużych cyklicznych imprez masowych, konferencjach, czy koncertach. Stanowią one świetną ozdobę tych imprez.

Kosze wypełnia się wyjątkowymi słodyczami, aromatycznymi kawami, markowym alkoholem przeróżnych firm, interesującymi książkami, zabawkami, płytami, suszem owocowym itp. Mogą one też dodatkowo zawierać różne gadżety z logiem firmy. W końcu mogą też być w nich kompozycje kwiatowe lub różne rodzaje miodów.

Dostępne są również kosze okolicznościowe zawierające wędliny czy produkty spoza kategorii spożywczej jak np. kieliszki lub zaparzacz do kawy, czy pendrive. Same kosze są często z logiem firmy. Oferuje się też inne eleganckie opakowania niż kosze, a mianowicie drewniane skrzynki, kufry czy stylowe pudełka.

GrupaKARTA Sp. z o.o., która specjalizuje się w różnorodnych technikach zdobienia na pewno z chęcią włączy się w działania dotyczące nanoszenia logo na omawianych prezentach.