Jesień to czas zmiennej pogody. Słoneczne dni mieszają się z pluchą i słotą, które skutecznie zniechęcają nas do wychodzenia z domu. Niestety, ponieważ opcja zimowego snu nie wchodzi w grę, musimy poradzić sobie jakoś inaczej, by nie przemoknąć do suchej nitki. Doskonałym rozwiązaniem na deszczowe dni jest parasol firmowy, który chroni nie tylko przed opadami, ale również przed wiatrem. Jako że jest to przedmiot codziennego użytku w czasie jesiennej niepogody, można z niego uczynić doskonały nośnik reklamy naszej firmy.

Parasol firmowy - gadżet, który nie wychodzi z mody

Badania konsumenckie pokazują, że najlepsze gadżety reklamowe to takie, które są praktyczne i mogą nam służyć w różnych codziennych sytuacjach. Do grupy takich akcesoriów zaliczają się z pewnością parasolki z logiem firmy, które stanowią świetny nośnik reklamy.

Parasol to przedmiot, którego używamy niezmiennie od bardzo dawna. Modyfikacjom mogą ulegać jego kształt czy materiały wykorzystane do produkcji, ale sam gadżet jest wciąż tym samym pomocnikiem, chroniącym nas przed deszczem i wiatrem. Z uwagi na swoją funkcję, może więc stanowić elegancki i gustowny prezent dla naszych klientów lub kontrahentów.

Mimo faktu, że obecnie rynek gadżetów reklamowych zalewają różne nowości, na przykład piłeczki antystresowe, pozycja parasoli wydaje się wciąż bardzo mocna. Wynika to z oczywistej funkcjonalności tego przedmiotu. Jako gadżet reklamowy jest nadal skuteczny, ponieważ znajduje się w powszechnym użyciu, jako że deszcz i nagła zmiana pogody mogą nas zaskoczyć zawsze i wszędzie, a szczególnie jesienią, kiedy pogoda bywa kapryśna.

Parasolki reklamowe mogą idealnie wpisać się w strategię marketingową naszej firmy. Będą zawsze widoczne i trwale zagoszczą w świadomości konsumentów (jeśli oczywiście zadbamy o odpowiednią jakość naszych parasoli), ponieważ jako przedmiot użytkowy mogą służyć użytkownikom nieprzerwanie przez wiele sezonów.

parasol firmowy

Podaruj klientom pomocny parasol firmowy

Parasolka z logiem firmy nie jest jedynie przydatnym gadżetem, który przyda się klientowi w wielu różnych sytuacjach. Podarowanie komuś takiego akcesorium z logo naszej firmy to również świetny sposób na zbudowanie pozytywnych skojarzeń z marką. Dlaczego?

Wystarczy wyobrazić sobie sytuację, w której nasi klienci będą korzystać z naszych parasoli. Gdy wieje i pada godzinami, nasz prezent ochroni przed zimnem i słotą. I właśnie w ten oto prosty sposób nasz podarunek staje się ratunkiem i pomocą w awaryjnej sytuacji. Jest to także wyraz troski o naszych klientów i kontrahentów, żeby zawsze byli zabezpieczeni przed nagłą zmianą pogody.

Dzięki tak przezornemu upominkowi nasza firma zaczyna kojarzyć się z rzetelnością i poczuciem bezpieczeństwa. Tym sposobem dajemy podprogowy przekaz, że można na nas liczyć i jesteśmy godni zaufania. Jeden rzut oka na logo naszej firmy będzie wywoływał pozytywne skojarzenia. Co więcej, jeśli zadbamy o odpowiednią jakość parasoli z logo firmy, będą one trwałym nośnikiem reklamy.

Parasolowy zawrót głowy, czyli spersonalizowana oferta dla Twojej firmy

Reklamowe parasolki to pomysł na gadżet zarówno prosty, jak i użyteczny oraz gustowny. Z pozoru, wszystkie modele wydają się do siebie podobne, ale w rzeczywistości możemy spersonalizować nasz gadżet i dopasować go do własnych potrzeb.

W ofercie parasoli reklamowych znajdują się wszystkie możliwe kolory i wzory. Możemy wybrać wersję uniwersalną albo dedykowaną dzieciom. Gadżet można dopasować także ze względu na wielkość, kształt albo przeznaczenie (inne będą parasole przeciwwiatrowe, a inne chroniące przed deszczem).

Parasolki z logiem firmy to doskonały sposób na długoterminową reklamę, którą widać jak na dłoni. Warto mieć świadomość, że na takim przedmiocie bardzo łatwo umieścić nadruk. Może on znaleźć się na rączce albo na czaszy parasola. Wykonuje się go techniką termotransferu lub sitodruku. Efekt jest trwały i dobrej jakości. Wszystko po to, aby powstał produkt najwyższej jakości, dopasowany dla najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Dla szczególnie wymagających w ofercie znajdują się nawet takie gadżety jak parasole ze światełkiem LED albo wykonane z włókna szklanego lub wykończone stylową drewnianą rączką. Dzięki takim akcesoriom nasza firma zacznie być widoczna i rozpoznawalna.

Obmyślając strategię marketingową, postaw na najwyższą jakość!

Aby nasze parasolki reklamowe okazały się skuteczne, muszą być wykonane z najwyższą starannością. Ważna jest nie tylko jakość użytych materiałów, ale również konstrukcja, która jest kluczowa, aby zapewnić odpowiednią trwałość i niezawodność produktu.

Skuteczne reklamowe parasolki to takie, które posłużą klientom przez wiele sezonów. Aby mogło się to udać, najlepiej użyć do produkcji aluminium, włókna szklanego lub materiału odpornego na wiatr. Warto pamiętać o tym, że tylko wysokiej jakości produkt będzie w stanie zbudować pozytywny wizerunek marki, który będzie się dobrze kojarzył.