Każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Dlatego, jeśli chcesz obdarować użytecznymi upominkami swoich kontrahentów, dopasuj ofertę do aktualnej pory roku. Zastanawiasz się, jakie najlepsze są gadżety reklamowe na lato?

Zbuduj pozytywną identyfikację swojej marki

Te wyjątkowe miesiące w roku, kiedy dni są długie, a słońce raczy nas swoimi promieniami przez wiele godzin, to niezapomniany okres. Gdy lato w pełni, swobodniej podchodzimy do wielu aspektów życia. Dotyczy to również zakupów.

Specjaliści od marketingu podpowiadają, że okres wiosenno-letni nadaje się doskonale na różnego rodzaju przedsięwzięcia marketingowe. Dzięki sprzyjającej pogodzie ludzie spędzają swój czas wolny na świeżym powietrzu. Często też organizuje się imprezy plenerowe, spotkania biznesowe czy różnego rodzaju eventy wykorzystujące piękną aurę. Jest to dobra okazja, aby wyjść ze swoją ofertą do klientów. Pomogą w tym z pewnością, dopasowane do letniego okresu, ciekawe gadżety promocyjne.

Najlepsza reklama firmy, czyli gadżety reklamowe na lato idealne!

Gdy żar leje się z nieba, musimy pamiętać, aby nawadniać swój organizm i nie dopuścić do tego, by się przegrzał. Czas wakacji to także okazja do imprez plenerowych, które często spędzamy z rodziną i przyjaciółmi przy grillu. Warto więc, by letnie gadżety reklamowe przydały się właśnie w tych dziedzinach - spędzania czasu na świeżym powietrzu i kulinariów.

1/ Piłki plażowe oraz akcesoria do gier zespołowych

To grupa gadżetów, która idealnie nadaje się jako nośnik reklamowy. W okresie urlopowym przydadzą się z pewnością kolorowe piłki albo frisbee, na których nasze logo będzie się świetnie prezentować. Nawet klienci, którzy wolą stacjonarne wakacje, chętnie skorzystają z wesołych akcesoriów do gier i zabaw na świeżym powietrzu, szczególnie jeśli mają dzieci. Jednak sportowe aktywności na zewnątrz przypadną do gustu zarówno małym, jak i dużym.

Gadżety reklamowe na lato

2/ Bidony albo butelki na wodę

To świetny pomysł nie tylko z uwagi na swoją użyteczność. Jest on również niezwykle ważny w dobie troski o naszą planetę. Bidon albo butelka z naszym logo sprawdzą się zarówno, by zabrać je do pracy, ale także jako ekologiczne rozwiązanie podczas wakacji. Dzięki takiemu gadżetowi nasi klienci będą mieli życiodajną wodę zawsze pod ręką.

[gallery size="medium" ids="6169,6170,6171"]

3/ Zestawy do grilla

Latem chętniej gotujemy. Nie bez kozery Polaków określa się jako królów grilla. Bez niego trudno byłoby sobie wyobrazić urlop czy weekend poza miastem. Elegancko wykonany zestaw do grilla do doskonały pomysł, by umieścić na nim swoje logo. W ramach tej kategorii możemy wybrać jako nośnik reklamy stylowy fartuch dla mistrza rusztu albo zestaw narzędzi, takich jak szczypce czy łopatkę do odwracania mięsa. Dobrym rozwiązaniem może okazać się także łapka do gorących naczyń, ale również specjalna torba termiczna do przewożenia żywności. Na wszystkich tych akcesoriach można z powodzeniem umieścić logo naszej firmy.

4/ Plecaki i torby plażowe

Bez względu na to, czy nasi klienci wybierają się na urlop w góry czy nad morze, pojemny plecak lub torba przydadzą się w każdej sytuacji. Wszelkie akcesoria do przenoszenia najpotrzebniejszych przedmiotów to doskonałe rozwiązanie na reklamowy gadżet na lato. Zarówno na małe, jak i na duże podróże sprawdzą się wygodne torby lub plecaki, na których możemy umieścić nasze logo, które będzie widoczne także dla innych osób obecnych na szlaku bądź na plaży.

 

5/ Ręczniki plażowe i kąpielowe

Wakacji bez plażowania albo choćby wizyty na basenie nie można uznać za w pełni wykorzystane. Komfortowy ręcznik przyda się zawsze tam, gdzie mamy do czynienia z wodą. Stylowe akcesoria kąpielowe będą idealne do stworzenia mobilnej reklamy naszej marki. Co więcej, miękki i chłonny ręcznik posłuży naszym kontrahentom także w pozostałych porach roku, przypominając im jednocześnie o wspaniałych letnich chwilach.

Sezonowe gadżety firmy - gadżety reklamowe na lato - sposób na pozyskanie klientów w wakacje

Odpowiednie dopasowanie produktów do danej pory roku jest szalenie istotne, jeśli zależy nam na tym, by naszą markę postrzegano jako rzetelną i wiarygodną. Gadżety reklamowe, które przydadzą się klientom w danym okresie to nie tylko świetna reklama firmy, ale również widoczny znak, że jesteśmy profesjonalni i można na nas polegać.

Co więcej, letnie gadżety reklamowe to świetny sposób na zbudowanie pozytywnych skojarzeń z naszą marką. Wakacyjne chwile zostają w nas bowiem na długo. Wspominamy je w ponure zimowe wieczory. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby we wspomnienia wpleść również miłe konotacje z naszą firmą.

Kluczową zasadą przy doborze odpowiednich akcesoriów reklamowych na lato jest zadbanie o ich najwyższą jakość. Jeśli mają pozytywnie kojarzyć się z naszą marką, muszą być trwałe i niezawodne. Plecaki powinno wykonywać się z wytrzymałych materiałów, a zestawy do grilla powinny się elegancko prezentować i służyć użytkownikom przez długi czas. Tylko w ten sposób zbudujemy czytelny przekaz, że nasza firma jest godna zaufania.