W czasach kiedy nasze biuro staje się drugim domem, w którym spędzamy dużą część dnia. Wszelkie akcesoria papiernicze nabierają nowego, istotnego znaczenia. Oczywiście dla niektórych osób będą to jedynie zwykłe przedmioty użytkowe, ale nawet one potrzebują ich podczas codziennej pracy. Nie ulega więc wątpliwości fakt, że wszelkie przybory piśmiennicze oraz akcesoria biurowe to bardzo ważny element wystroju każdego biura. A jako przedmioty, które są z nami na co dzień, stanowią świetny nośnik reklamy - gadżety firmowe na biurko.

Projekt biurko

Zdarza się coraz częściej, że dla pracowników, ich biurko to prawdziwa świątynia, a nie tylko miejsce pracy. Jedni lubią mieć na nim nieskazitelny porządek. Inni zatem lepiej odnajdują się w artystycznym nieładzie, jednak w każdym przypadku jest to przestrzeń szczególna, która wymaga specjalnej aranżacji i gadżetów, które pomogą w zawodowych obowiązkach oraz sprawią, że nasze biurko stanie się bardziej kreatywne i przyjazne.

Gadżety promocyjne firmowe na biurko stanowią doskonały sposób, żeby sprawić wyjątkowy prezent naszym współpracownikom lub kontrahentom. Różnego rodzaju akcesoria biurowe z logiem naszej firmy będą nie tylko miłym upominkiem, ale również świetną reklamą. Nie tylko długopisy, ołówki, ale także wszelki przyborniki czy estetyczne pudełka na karteczki do szybkich notatek sprawdzą się idealnie w roli gadżetów marketingowych.

Jakie powinny być gadżety marketingowe na biurko?

Aby firmowe gadżety na biurko realizowały swoje zadanie, muszą spełniać dwa kryteria. Po pierwsze, muszą być przydatne i funkcjonalne. Nikt nie będzie raczej zadowolony z dziwnego przyrządu, który być może ciekawie wygląda, ale nie wiadomo, do czego służy. Tymczasem nasza praca jest efektywna wtedy, kiedy mamy przy sobie sprawne i praktyczne narzędzia. Efektowne, ale niepraktyczne akcesoria nie będą dobrym rozwiązaniem.

Drugim kryterium jest estetyka gadżetu, ale tylko w połączeniu z funkcjonalnością! Na każdym szkoleniu, konferencji czy targach dostajemy niezliczoną ilość długopisów i notesików. Lecz tylko te o ciekawym designie przykują naszą uwagę i być może zostaną z nami na dłużej. Gadżety marketingowe na biurko muszą być więc zarówno ładne i ciekawie zaprojektowane, ale również funkcjonalne, by przydały się w codziennej pracy.

Marketingowe gadżety, które przykuwają uwagę użytkowników, są doskonałym nośnikiem reklamowym, ale również pozwalają zbudować pozytywną identyfikację z naszą marką. Przedmioty przydatne i funkcjonalne, które usprawniają pracę, sprawiają, że cieplej myślimy o danej firmie i zaczyna ona funkcjonować w naszej świadomości jako partner wart zaufania.

gadżety firmowe na biurko

Biurko pełne pozytywnej energii, czyli jakie firmowe gadżety powinny się na nim znaleźć

Dobra organizacja miejsca pracy to podstawa efektywnego, ale i bezpiecznego wykonywania swoich obowiązków służbowych. Nawet idealnie ułożone stosy dokumentów, bez odpowiedniego organizera, mogą się łatwo pomieszać albo rozsypać. Przez co trudniej będzie nam znaleźć potrzebny plik. Dlatego, wśród przydatnych gadżetów na biurko, prym wiodą przede wszystkim wszelkiego typu organizery i pojemniki, które pozwolą odpowiednio poukładać i zorganizować przestrzeń wokół nas.

Organizer, jak sama nazwa wskazuje, musi porządkować przestrzeń wokół nas. Jego układ powinien być więc przemyślany i praktyczny, aby ułatwiać nam codzienną pracę. Dobrze sprawdzi się na przykład system wygodnych przegródek albo mniejszych pojemniczków na spinacze, klipsy do dokumentów czy przybory do pisania.

Mogą być one wykonane z różnych materiałów. Dotychczas najczęściej był to plastik lub inne tworzywo sztuczne. Ale obecnie, chcąc żyć w duchu ekologii, lepiej jest postawić na naturalne rozwiązania. Organizer drewniany, korkowy albo tekturowy będzie się świetnie prezentować i dobrze spełniać swoje zadanie. Co więcej, logo umieszczone na takim gadżecie będzie najlepszym dowodem na to, że nasza firma działa świadomie i w poszanowaniu środowiska naturalnego.

Wśród gadżetów marketingowych na biurko mogą się znaleźć również różnego rodzaju kalendarze czy planery, na których można umieszczać szybkie notatki albo przypomnienia o ważnych sprawach. Ciekawym gadżetem będą również tablice do przypinania do nich ważnych informacji, które powinny być “na widoku”. Mogą na nich znaleźć się także nasze prywatne zdjęcia czy hasła motywacyjne, które sprawiają, że codzienna praca staje się przyjemniejsza i łatwiejsza. Warto mieć świadomość, że większe gadżety marketingowe to także większa przestrzeń do umieszczenia na nich reklamy naszej firmy.

Klasa premium biurkowych gadżetów

Wśród gadżetów marketingowych na biurko możemy wyróżnić także takie, które zaliczają się do klasy premium. Dzięki temu mogą posłużyć jako wyjątkowy podarunek dla naszych kluczowych klientów czy kontrahentów.

Co wyróżnia takie przedmioty? Przede wszystkim niezwykła jakość i elegancja. Już na pierwszy rzut oka widać bowiem ich wyjątkowość. Jeśli zależy nam na szczególnych gadżetach na biurko, warto rozważyć wybór takich akcesoriów jak stylowy przycisk do papieru albo pióro wieczne w estetycznym stojaku lub etui. Podobne gadżety firmowe będą niezwykłą ozdobą i przydatnym narzędziem w codziennej pracy naszych kontrahentów i klientów.

Podaruj swoim kontrahentom wymarzone akcesoria

Od dawna wiadomo, że w efektywnej pracy pomaga doskonała organizacja. Będzie ona łatwiejsza, jeśli zadbamy o odpowiednie akcesoria, takie jak organizer czy przybornik na biurko. Będzie to świetny prezent dla naszych klientów, ale także nośnik reklamy naszej firmy, która dzięki temu będzie zawsze doskonale widoczna.