Szukając pomysłu na firmowy prezent dla naszych klientów i kontrahentów, powinniśmy wybierać przede wszystkim akcesoria użytkowe, które jednocześnie dodadzą klasy i charakteru swojemu użytkownikowi. Dobrze również, aby były ponadczasowe i stylowe. Jednym z pomysłów na taki gadżet, może być eleganckie etui na klucze firmowe.

Różnorodne zastosowania

Firmowe eleganckie etui na klucze, choć już swoją nazwą sugeruje, co będziemy w nim umieszczać, nie zamyka wcale drogi do innych, równie ważnych zastosowań. Dobrze przemyślany i zaprojektowany gadżet jest w stanie przechować dla nas także różne inne potrzebne przedmioty. Takie jak choćby dowód osobisty czy kartę kredytową.

Za sprawą dodatkowych przegródek, etui pomieści również inne dodatki, na przykład karty czy drobne monety. Sprytne kieszenie, dodatkowe karabińczyki czy uchwyty pozwolą schować do środka wiele istotnych akcesoriów, dzięki czemu będziemy mieć je zawsze pod ręką, w razie potrzeby.

Wiele możliwości wykończenia

Eleganckie etui na klucze z logiem firmy to świetny sposób na reklamę naszej firmy, ponieważ taki gadżet towarzyszy nam na co dzień, budując tym samym świadomość marki. Możemy go zaprojektować i wykonać na wiele różnych sposobów. Mamy bowiem szeroką gamę materiałów wykończeniowych oraz różne modele, które będziemy mogli spersonalizować zgodnie z własnymi oczekiwaniami.

Reklamowe etui na klucze mogą zostać wykonane z tworzywa sztucznego, z filcu, a także z ponadczasowej, klasycznej skóry. Wybór jednego z rozwiązań zależeć będzie od efektu, jaki chcielibyśmy osiągnąć.

Tworzywo sztuczne lub filc doskonale sprawdzą się dla bardziej nowoczesnych gadżetów. Takich, które można zabrać ze sobą, na przykład w wakacyjną podróż. Ponieważ mają mniej oficjalny charakter, pasują do swobodniejszych stylizacji. Z kolei etui na klucze wykonane ze skóry, to ponadczasowe rozwiązanie, które będzie służyło naszym klientom i kontrahentom przez bardzo długi czas.

firmowe etui na klucze

Skórzane firmowe etui na klucze jako szczyt elegancji

Skórzane etui z logiem firmy doskonale sprawdzi się w roli prezentu, na przykład gwiazdkowego, dla pracowników lub kontrahentów. Taki stylowy gadżet będzie się kojarzył z klasą, elegancją i szykiem.

Logo firmy umieszczone na etui będzie budowało pozytywne skojarzenia z naszą marką. Nie tylko dlatego, że jest to akcesorium użytkowe, które przydaje się w codziennych sytuacjach. Również z tego powodu, że skórzane wykończenie to bardzo szlachetny materiał, który przywodzi na myśl klasę i styl.

Wyroby skórzane, w tym także etui na klucze, stanowią doskonałe gadżety, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Pozwolą nam nie tylko pomieścić istotne przedmioty, ale również, dzięki takim stylowym akcesoriom, nasza codzienna stylizacja zyska świeżość i wyrazistość.

Warto również zwrócić uwagę, że etui wykonane ze skóry jest trwałe i niezwykle oryginalne. Możemy je zaprojektować według własnego uznania. Wybierając jeden z wielu dostępnych modeli, umieszczając logo swojej firmy w wybranym przez siebie miejscu.

Co więcej, skórzane przedmioty służą bardzo długo i nie widać po nich upływającego czasu. Bardzo łatwo utrzymać je również w czystości. Ewentualne zabrudzenia wystarczy przemyć wilgotną szmatką. Są bardzo łatwe i wygodne w użytkowaniu.

Podaruj klientom bezpieczny dom

Firmowe etui na klucze może mieć wiele zastosowań. Możemy schować do nich zarówno klucze do biura, ale również te najcenniejsze - do własnego domu. Klucze od domu to pewnego rodzaju symbol naszego miejsca, przestrzeni, w której czujemy się pewnie i bezpiecznie. Jeśli podarujemy naszym klientom etui, które je ochroni, to trochę tak, jakbyśmy zapewniali im poczucie bezpieczeństwa. Taki gadżet z naszym logo będzie już na starcie budził pozytywne i ciepłe skojarzenia, bo jego funkcją jest obrona tego, co dla nas najcenniejsze.

Warto zwrócić uwagę na ten fakt, wybierając firmowe gadżety. Eleganckie etui na klucze z logiem firmy będzie nie tylko funkcjonalne. Będzie także budować pozytywną relację na linii klient - firma. Jego użytkowy charakter będzie tworzył dodatkowo pozytywną świadomość oraz identyfikację z marką.

Eleganckie firmowe etui na klucze z logiem firmy - stylowy prezent dla Twoich klientów

Jeśli szukasz stylowego gadżetu, który spodoba się Twoim pracownikom lub kontrahentom, wybierz eleganckie etui na klucze. Z tak wyjątkowym akcesorium każda współpraca będzie przebiegała harmonijnie i pozytywnie wpłynie na rozwój firmy.