Dwie najważniejsze cechy najlepszych gadżetów reklamowych to dobra widoczność oraz funkcjonalność. Przedmioty, które mają promować naszą markę, muszą się wyróżniać, a jednocześnie służyć użytkownikom w codziennych sytuacjach.

Tylko zapewniając takie akcesoria, mamy gwarancję, że nasze podarunki nie trafią na dno szuflady, ale będą towarzyszyć naszym klientom i kontrahentom na co dzień. Aby gadżety reklamowe spełniły swoje zadanie, muszą być zauważalne i docierać do możliwie najszerszej grupy odbiorców. Jednym z niezwykle przydatnych w życiu i w pracy przedmiotów jest etui na telefon.

Telefon - towarzysz codziennych wyzwań

Telefon to dziś gadżet absolutnie niezbędny i konieczny do codziennego funkcjonowania. Ma go niemal każdy człowiek, a coraz więcej z nas używa go również jako narzędzie pracy. Szczególnie gdy często się przemieszczamy i wykonujemy swoje obowiązki zawodowe w różnych miejscach. Nasz smartfon jest wtedy zawsze z nami. Za jego pomocą nie tylko komunikujemy się ze współpracownikami i klientami, ale również odbieramy i wysyłamy maile, robimy notatki i wiele innych ważnych dla naszej pracy czynności.

Telefon jest nie tylko naszym oknem na świat, ale również cennym narzędziem, o które należy dbać, aby niezawodnie nam służyło. W tym celu właśnie stworzono etui na telefon, które nie tylko chroni, ale może być również doskonałym sposobem na reklamę naszej firmy.

Dzięki stałej ochronie naszego narzędzia pracy, etui na telefon z powodzeniem może służyć jako nośnik naszego logo. Dzięki temu będziemy zawsze widoczni i dotrzemy do szerokiej ilości odbiorców.

Etui na telefon z logiem firmy - doskonały sposób na reklamę

Większość z nas nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania bez telefonu. Współczesne smartfony to urządzenia drogie i podatne na różnego typu uszkodzenia - zarysowania, pęknięcia, zalanie itd. Należy więc o nie szczególnie dbać. Jednak sama ostrożność nie wystarczy. Konieczny jest specjalny ochraniacz, który najskuteczniej zabezpieczy wartościowy sprzęt.

Logo firmowe na etui na telefon to świetny sposób na promocję naszej marki. Ochraniacz stanowi niezbędne akcesorium, potrzebne, aby zabezpieczyć cenny sprzęt elektroniczny. Wręczając taki gadżet naszym klientom czy kontrahentom, nie tylko stajemy się bardziej widoczni, ale również możemy się w ten sposób zaprezentować jako firma rzetelna i godna zaufania.

Dużym plusem takiego gadżetu reklamowego jest również to, że możemy go niemal dowolnie spersonalizować i dopasować wizualnie do własnych potrzeb. Rynek akcesoriów promocyjnych posiada w ofercie bardzo szeroki wachlarz możliwości różnych etui na telefon. Mamy do wyboru inne materiały wykończeniowe, kolory, a nawet styl.

etui na telefon

Spersonalizuj ologowane etui na telefon

Na rynku znajdziemy szeroką gamę różnych rodzajów etui na telefon. Jednak przed dokonaniem wyboru, jaki ochraniacz najlepiej zareklamuje naszą firmę, warto poznać przyzwyczajenia oraz styl życia i pracy osób, którym chcemy go podarować.

Wiadomo, że każdy z nas jest inny. Różne mamy przyzwyczajenia i nawyki. Przekłada się to również na to, z jakich gadżetów korzystamy na co dzień. Dzięki szerokiej gamie możliwości możemy dopasować sposób wykończenia etui na telefon do danego odbiorcy.

Materiał na życzenie

Skórzane etui pasują do eleganckich, biurowych stylizacji, kiedy akcesoria, z których korzystamy, powinny być bardziej formalne i klasyczne.

Z kolei do pracy w trudniejszych warunkach - częste podróże, zmiany klimatu itd. - wymaga się trwałego i niezawodnego ochraniacza, wykonanego z silikonu, który gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Popularne ologowane etui na telefon to również te przeznaczone dla sportowców - zarówno profesjonalistów, jak i amatorów - które można zamontować na ramieniu i być zawsze w kontakcie ze światem, nawet podczas treningu.

Wybór etui dopasowanego do osoby, którą chcemy obdarować, to jasny komunikat, że pragniemy dbać o naszych klientów, zapewniając im trwałe i niezawodne gadżety, które przydadzą im się w codziennych sytuacjach.

Pokaż, że Ci zależy!

Odpowiednio dopasowane gadżety stanowią wyraźny komunikat, że zależy nam na naszych klientach i kontrahentach. Wybór stylowego, dobrej jakości etui na telefon to duża powierzchnia reklamowa, którą możemy wykorzystać według naszego uznania. Nasze logo lub hasło reklamowe możemy umieścić na produkcie metodą sitodruku, lub termo transferu. Warto jednak zwrócić uwagę, aby nasze ochraniacze dopasowane były pod konkretne modele smartfonów, aby mieć gwarancję pełnego dopasowania i bezpieczeństwa.