Breloki z logiem są bardzo pomysłowym i stosunkowo tanim upominkiem firmowym. Zazwyczaj charakteryzują się one małymi rozmiarami. W związku z tym cieszą się one dużą popularnością już od kilkudziesięciu lat. Natomiast ich producenci oferują coraz to nowe modele tych gadżetów. Wiele firm małych, czy dużych w swojej działalności marketingowej sięga po takie wyroby.

Breloki z logiem firmowym stanowią świetne  prezenty dla klientów, jednak często wyróżnia się nimi pracowników. W obu przypadkach nie tylko cieszą one oko, lecz również reklamują daną firmę. Ponadto ciągle przypominają o jej istnieniu.  est to przydatny gadżet do użytkowania ich jako zawieszek do kluczy mieszkaniowych, firmowych, czy samochodowych itp. Ogrom wytwarzanych rodzajów modeli tych gadżetów wynika z ich ciągłego zapotrzebowania. Jednocześnie związany jest z istniejącymi w obecnym świecie szerokimi możliwościami materiałowymi i konstrukcyjnymi.  Wszystkie te aspekty wykorzystują ich producenci, by stworzyć coraz to ciekawsze gadżety.

Breloki z logiem firmowym - rodzaje

Z punktu widzenia zastosowanych materiałów możemy wyróżnić następujące rodzaje breloków z logiem firmowym tj.: silikonowe (z miękkiego PVC – plastiku), tekstylne haftowane i metalowe. Modele metalowe wykonywane są ze stopów stali, srebra, złota i aluminium. Kolejne to m.in. breloki metalowe z wypełnieniem farbą, epoksydowe, z pleksiglasu, skórzane, drewniane, akrylowe i pluszowe.

Biorąc pod uwagę ich kształt i konstrukcję można wymienić breloki z logiem takie jak: wielofunkcyjne modele z nadrukiem pełniących rolę latarki, otwieracza czy podstawki pod telefon. Dodajmy do takich gadżetów klasyczne breloki reklamowe. Wśród nich są np. imitujące pluszowe misie, breloczki-maskotki, breloki w kształcie samolotów i samochodów. Mogą też w postaci księżyca, z zegarkiem, klasyczne breloki z filcu itp. Aktualnie  popularne są  breloki z diodą, odblaskowe itp.

Na uwagę zasługuje też najczęściej kupowany w ostatnim czasie brelok reklamowy w postaci  chusteczki do czyszczenia okularów, bądź obiektywów w aparacie fotograficznym. Producent takich gadżetów przygotował je również pod nadruk jedną z kilku dostępnych metod.

breloki z logiem firmowym

Breloki z logiem firmowym - nadruk i grawer

Takie gadżety reklamowe są wyjątkowo popularną i skuteczną formą reklamy dla klientów różnych firm. Jest to świetna forma promocji ich marki. Na brelokach reklamowych, w zależności od ich modelu można zastosować różne techniki znakowania: tj. nadruk, grawer lub naklejkę epoksydową z wydrukiem full kolor. Szczególnie naklejki epoksydowe robią się coraz bardziej popularne wśród odbiorców. Naklejki umożliwiają wydruk logotypu z przejściami tonalnymi oraz są metodą znakowania atrakcyjną cenowo.

Dodajmy, że metalowe breloki reklamowe w połączeniu z grawerem laserowym to chyba najpopularniejsza metoda ich znakowania, a zarazem optymalny sposób stworzenia unikatowego gadżetu reklamowego dla danej firmy.

Nietypowymi modelami są również breloki reklamowe z grawerem 3D. Charakteryzują się one dużą efektownością i elegancją. Są to ekskluzywne breloczki kryształowe z grawerem 3D w środku. Specjalne modele przystosowane pod takie znakowanie mają zwykle prostokątny kształt. Logotyp w przeciwieństwie do standardowych metod znakowania nie nanosi się bezpośrednio na produkcie, ale za pomocą specjalnego lasera powstaje wewnątrz kryształowej bryły.

Z kolei dla właścicieli firm budowlanych albo firm turystycznych wytwarza się reklamowe breloki z miarką, albo kompasem i z logo. To tylko kilka propozycji na breloki reklamowe z narzędziami.

Firmą, która oferuje różne metody znakowania również gadżetów firmowych jest GRUPA KARTA. Produkty ich są indywidualnie oznakowane metodami typu:, grawerowanie laserowe, druk UV fullcolor, sitodruk, tampodruk, termotransfer i sublimacja. Ich wyroby i usługi charakteryzują się  wysoką jakością i szybkimi terminami realizacji zamówień przy konkurencyjnych cenach.